Varázsceruza

NÁDUDVARI PÉLDATÁRAK

(A könyvek tartalmazzák a Varázsceruza helyesírási verseny feladatait.)

A könyvek megvásárolhatóak:
Iskolánk címe:
4181 Nádudvar, Fő út 137-141.
A verseny ideje alatt a helyszínen.
Érdeklődjön: 54/480-255

„Varázsceruza” helyesírási verseny

versenykiírása

A Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával a Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola alsó tagozatos munkaközössége és a humán munkaközössége a 2019/2020-as tanévben is megrendezi a megyei helyesírási versenyt.

A versenyt feladatlap formájában bonyolítjuk le a tájékoztatóban ismertetett szabályok szerint.

A verseny célja: Lehetőséget szeretnénk biztosítani arra, hogy a versenybe bekapcsolódó iskolák 3-4. és 5-6. osztályos tanulói összemérhessék helyesírási készségüket.

A verseny résztvevői: Az általános iskolák 3-4. és 5-6. osztályos tanulói vehetnek részt. Egy iskolából évfolyamonként 2-2 tanuló indulhat. A tavalyi győztes iskola plusz egy versenyzőt indíthat.

A verseny időpontja: 2020. április 03. (péntek)

9.00 óra

Helyszíne: Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola,

Nádudvar, Fő út 137-141.

Benevezési határidő: 2020. március 16.

Benevezéseket levélben és e-mail-ben várjuk. Postacímünk: 4181 Nádudvar, Fő út 137-141., e-mail címünk: kovysandor@nadudvar.hu

Jelentkezési lapunk:

- jelentkezési lap itt letölthető,

- hozzájáruló nyilatkozat itt letölthető

A tanulók nevét, és felkészítő nevelőjük nevét kérnénk nyomtatott betűkkel kitölteni.

A verseny értékelése: A megoldásokat évfolyamonként külön értékeljük. Minden hiba egy pont levonással jár. Egyenlő pontszámok esetén a tollbamondás szövegének hibáit hasonlítjuk össze.

Az eredményhirdetés várható időpontja: A verseny napján

kb. 12.00 – 12.30 órakor lesz.

A verseny szabálya: A versenyen a 3-4. és 5-6. osztályosoknak egyaránt 60 perc alatt kell a feladatlap feladatait elkészíteni. A versenyen használható eszköz csak toll lehet.

A versenynek nincs részvételi költsége.

A versenyre név szerinti nevezést kérünk. Ha valaki betegség miatt nem tud részt venni, helyette ugyanabból az iskolából és azonos évfolyamról más tanuló indulhat.

Ezt a változást a verseny előtt kérjük jelezni.

Nádudvar, 2020. január 23.

Mindenkinek eredményes felkészülést kívánnak

a verseny rendezői