Dokumentumok

Iskolánk működését bemutató dokumentumok letöltése

    

 


 

    
    


Intézményi Minőségirányítási Program (IMIP)

 


 

„NÁDUDVAR KRÓNIKÁSA” DÍJ A TEHETSÉGES 8. ÉVFOLYAMOSOKNAK
További információkért kattintson a képekre!

  

 

 


Fogadó órák rendje az alsó tagozaton

2017/2018. tanév I. félév

 

Osztály

Nevelő

Nap/hely

Óra

1.a

Mészáros Gyöngyi

A  hét: szerda 
B hét: kedd/ nevelői szoba

A-B: 10:05-10:50

I./1

Mészáros Judit

A hét: csütörtök
B hét: szerda /nevelői szoba

A-B: 10:05-10:50

I.b

Baranyai Etelka

A B hét: hétfő/ nevelői szoba

A: 12:50-13:35
B: 11.55-12.40

I./2

Pintérné Baranyai Ildikó

A hét: szerda
B hét: hétfő/ nev. sz.

A: 10:05-10:50
B: 11:00-11:45

1.c

Molnár Ilona

A hét: péntek/
B hét szerda/nev. szoba

A: 10:05-10:50
B: 11:00-11:45

I./3

Császár Zsuzsa

A hét: szerda
B hét: hétfő/ nevelői szoba

A-B: 10.05-10.50

1.d

Tőzsér Jánosné

A –B hét: szerda
/nev. szoba

A: 10.05-10:50
B: 11:55-12.40

I./4

Forgó Tünde

A hét: kedd
B hét: hétfő/nev. szoba

A:10:05-10:50
B: 11.00-11.45

2.a

Csendes Terézia

A-B hét: hétfő
/nev. szoba

A-B: 11:00-11.45

II/1.

Borosné Kiss Annamária

A-B hét: csütörtök
/nev. szoba

A-B hét:
10:05-10:50

2.b

Csirmazné Majoros Éva

A hét: hétfő
B hét: szerda/nev.sz.

A: 11:55-12:40
B: 11:00-11:45

II/2.

Szilágyi Kovács Szilvia

A hét: kedd
B hét: hétfő/nev.sz.

A- B: 12:50-13.35

2.c

Vígh Istvánné

A hét. hétfő
B hét: csütörtök/ nev sz.

A: 11.55-12.40
B: 12.50-13.35

II/3.

Péntek Helga

A hét: péntek
B hét: hétfő /nev. szoba

A hét: 11.00-11.45
B hét: 10.05-10.50

2.d

Czibere Anna Mária

A hét: szerda
B hét: kedd/nev.szoba

A-B hét: 10.05-10.50

II/4.

Gémné Kovács Anita

A hét: szerda
B hét péntek/nev.szoba

A –B hét: 10:05-10.50

3.a

Gál Ilona

A-B hét: hétfő
/nev. szoba

A-B: 11.00-11.45

III/1.

Baráthné Kiss Tünde

A-B hét: kedd/nev.sz.

A-B: 11.55-12.40

3.b

Beke Ilona

A hét: kedd/ nev. szoba
B hét: hétfő/ nev. szoba

A: 11:55-12:40
B: 12.50-13.35

III/2.

Bordán Norbert

A –B hét: hétfő/nev.sz.

A:9.00-9.45
 B:11:00-11:45

3.c

Ludman Marietta

A-B hét:kedd/nev. sz.

A-B: 11:55-12.40

III/3.

Molnár Boglárka

A-B hét: hétfő/nev. sz

A-B: 12:50-13:35

3.d

Burkovicsné Nagy Katalin

A –B hét: hétfő/nev.sz.

A: 11.00-11.45
B: 10:05-10:50

III/4.

Balázs Zsoltné

A hét: kedd
B hét: hétfő/nev. szoba

A: 12.50-13.35
B: 9.00-9.45

4.a

Csákó Ildikó

A hét:szerda/
B hét: csütörtök/nev szoba

A-B: 11.00-11.45

IV/1.

Molnárné Gál Erika

A hét kedd/
B hét szerda/nev szoba.

A: 14.00-15.00
B: 11.55-12.40

4.b

Szathmáriné Gere Anikó

A –B hét: hétfő/ nev szoba

A-B: 10.05-10.50

IV/2.

Nyikosné Kovács Regina

A hét: szerda
B hét:.csütörtök/nev. szoba

A: 11:00-11.45
B: 12:50-13:35

4.c

Derceni Anikó

A hét:péntek/
B hét kedd/nev. szoba

A: 8:00-8.45
B: 11:00-11.45

IV/3.

Tüdősné Rábai Sarolta

A hét:hétfő/ nev. sz.
B hét: péntek

A: 9:00-9:45
B: 8:00-8:45

4.d

Vértesi-Nagy Anna

A hét: hétfő
B hét: péntek/ nevelői szoba

A-B: 11.00-11.45

IV/4.

Kiss Dóra

A hét: szerda
B hét: hétfő/nev. szoba

A: 11:55-12.40
B: 10:05-10:50

 

Boros Lajosné ig.

Péntek/ig. iroda

8.00-9.00

 

Rásóné Újlaki Edit

Hétfő /ig. iroda

9.00-9.45

 

Nagyné Urbán J. igh.

Csütörtök/ig. iroda

9.00-9.45

 

Tóthné O Nagy Judit

Szerda/ig. iroda

10.05-10.50

 

 

Nádudvar, 2017. szeptember 01. 

 


Fogadó órák rendje

Felső tagozat 2017/2018. tanév

I. félév

Név

Időpont

Helye

Boros Lajosné

Péntek 8:00-8:45

Igazgatói iroda

Nagyné Urbán Julianna

Csütörtök 9:00-9:45

Igazgatói iroda

Rásóné Újlaki Edit

Hétfő 2. óra

Igazgatói iroda

Tóthné O Nagy Judit

Szerda 10:05-10:50

Igazgatói iroda

Beke Lajos

Csütörtök 8:00-8:45

Nevelői szoba

Bokor Erzsébet

Hétfő 9:00-9:45

Nevelői szoba

Brósch László

Csütörtök 11:00-11:45

Nevelői szoba

Bugán Annamária

Szerda 11:00-11:45

Nevelői szoba

Czináné Nyíri Enikő

Csütörtök 11:00-11:45

Boldizsár i. nev szoba

Czirbuszné Szkupi Éva

Szerda 11:00-11:45

Nevelői szoba

Deák-Czibere Ildikó

Kedd 9:00-9:45

Nevelői szoba

Fejes Éva

Kedd 10:05-10:50

Nevelői szoba

Fejesné Csűrös Kinga

Hétfő 11:55-12:40

Nevelői szoba

Horváth Imre

Csütörtök 11:00-11:45

Nevelői szoba

Kohári István

Kedd 11:00-11:45

Nevelői szoba

Ludman Lászlóné

Szerda 11:55-12:40

Alsós nevelői szoba

Nagy Krisztina

Szerda 11:00-11:45

Könyvtár

Nagy Lajos

Kedd  8:00-8:45

Nevelői szoba

Nagyné Bokor Ibolya

Szerda 9:00-9:45

Nevelői szoba

Nagyné Lantos Mária

Péntek 11:00-11:45

Nevelői szoba

Örvendi Sándorné

Hétfő 11:55-12:40

Nevelői szoba

Szabó Imre

Hétfő 11:00-11:45

Nevelői szoba

Szabo Kunigunda

Szerda 10:05-10:50

Alsós nevelői szoba

Szalai Vivien

Csütörtök 11:00-11:45

Nevelői szoba

Szilvási Zsolt

Csütörtök 11:00-11:45

Boldizsár nevelői szoba

Sztankovics Beáta

Szerda 11:55-12:40

Nevelői szoba

Timcsukné Gere Ibolya

Hétfő 10:05-10:50

Nevelői szoba

Tóth Aletta

Hétfő 10:05-10:50

Nevelői szoba

Tóthné Kecskeméti Piroska

Szerda 11:00-11:45

Nevelői szoba

Törő Lászlóné Piros Anikó

Kedd 13:35-14:20

Német nyelvi labor

Törő Lászlóné Piros Anikó

Szerda 9:00-9:45

Nevelői szoba

Törösné Turányi Borbála

Hétfő 11:00-11:45

Nevelői szoba

Varga Ildikó

Hétfő 11:00-11:45

Nevelői szoba

Varga Szilvia

Kedd 11:00-11:45

18. terem

Zagyva János

Csütörtök 11:00-11:45

Könyvtár

 

 

Nádudvar, 2017. szeptember 1.