2015/2016-os tanév eredményei

 

Kitűnő tanulók a 2015/2016-os tanév végén
Gratulálunk nekik és továbbra is tanuljanak ilyen szorgalmasan!
 

1.a 1.b 1.c 1.d
Barcsa Levente
Kiss Attila
Mészáros Lilla
Őri Nóra
Czirbusz Nóra
Fejes Vince

Apagyi Tibor Marcell
Győrfi veronika
Kerékgyártó Dorián
Király Emilia Kinga
Kiss Róbert
Kovács Emili
Kurunczi Dóra Sára
Ludman Bence
Molnár Tímea Andrea
Szathmári Ádám
Tarcsi Tímea

Böszörményi Gergő
Horváth Zsuzsa
​Kiss Hanna
Kiss Sándor Dániel
Ludman Roland
Micskei Dominik Alexander
Nagy Boglárka
Nagy Enikő
Szathmári Gábor
Tóth Alexandra

Erdős Levente
Pető Karina
Tarcsi Tímea
Zsom Erika

1. évfolyam: 31 kitűnő tanuló
 

2.a 2.b 2.c 2.d
Bíró Mira
Farkas Noémi
Mészáros Hanna
Nagy Sára
Sallai Bálint

Czibere Virág
Csegezi László Jenő
Rásó Kornél
Szabad Dániel

Beke Éva Sára
Berecz Mihály
Csendes Lajos
Kis Csaba
Kovács Nina
Silye Gábor
Szabó Réka
Szőnyi Jázmin Anna
Varga Flóra
Vida Boglárka

 Fülöp Nikolett
Kiss Petra
Lovas Konrád
Mohácsi Lili

 

2. évfolyam: 23 kitűnő tanuló

 
3.a 3.b 3.c 3.d

Bíró Márk Zoltán
Dobos Dorina
Oláh Eszter
Sebők richárd
Varga János

Czirbusz Zsombor
Gál Tamás
Kovács Miletta
Ludman Larina
Molnár Zsolt
Pinczés Brigitta
Sándor Kinga
Szőllősi Benedek
Zoványi Gergely

Balogh Károly Márton
Beke Janka
Cservenyák Panna
Demjén Levente
Karacs Rella
Kiss Hanna
Kovács Gyöngyvér
Lovas Patrícia
Nagy Antal
Nagy Panna
Szentpéteri Lili

Balogh Máté Dávid
Darányi Evelin
Deák Gréta
Hajzer Kristóf
Lovas Ádám
Nagy Adrienn
Nagy Réka
Tornyai Vivien
Varga Kristóf
Veres Alexandra Petra

 

3. évfolyam: 35 kitűnő tanuló
 

4a 4.b 4.c 4.d

Balázs Réka
Patai Gréta
Székely Boglárka
Urbán Fruzsina
Váncsa Viktória

Harsányi Olívia Mia
​Pető Brigitta
Végh Anna Gyöngyi

Deák Mirjam
Horváth Renáta Laura
Mónus Ditta
Szathmári Viktória
Takács Gréta Mária

Kis Laura
Kiss Diána
Őz Réka Lilla
Petrusz Péter
Széles Patrícia

 

4. évfolyam:18 kitűnő tanuló
Alsó tagozaton: 107 kitűnő tanulónk
van.
 

5.a 5.b 5.c 5.d

Mészáros Zsófia
Őz Anna Petra
Őz Éva Gréta
Széles Tibor Milán
Varga Julianna

Gulácsi Noémi
Nagy Leila
Rácz Janka

Burkovics Dorina
Lajtos Hanna Borostyán
Lovas Dorina
Ludman Bianka
Zoványi Réka

Tamás Ádám

 

5. évfolyam: 14 kitűnő tanuló
 

6.a 6.b 6.c 6.d

Horváth Ágoston

Burkovics Kata Virág

Egri Luca
Fejes Aliz
Hegedüs Bálint
Karsa Zófia
Majoros Sára
Nagy Zsuzsa
Szathmári Dóra
Szathmári Luca
Vida Bernadett

Alker Viktória
Burkovics Balázs
Kiss Bianka Mária
Lember Aliz
Oláh Fanni
Szendrei Regina
Vizsnyai Zsuzsa

 

6. évfolyam: 18 kitűnő tanuló
 

7.a 7.b 7.c 7.d
Lovas Zsanett

Balázs Dóra
Deák Patrik Zsolt
Mészáros Bálint
Mónus Roland
Nagy Nelli
Sümegi Ákos
Szathmári Panna
Szőllősi Lilla

Czina Eszter
Vara Anasztázisa
Varga Zsófia

-

7. évfolyam: 12 kitűnő tanuló
 

8.a 8.b 8.c 8.d

Barát Petra Barbara
Bugán Flóra
Horváth Rebeka
Kispál Tamás
Székely Gabriella

Gali Borbála
Husi Barbara
Majoros Éva Petra
Székely Rella

Gábor Rea Fruzsina
Lember lili
Majoros Ditta
Nagy Krisztina
Szathmári Benedek
Vida Nikolett

Tóth Henriett

 
 

8. évfolyam: 16 kitűnő fő


Felső tagozaton összesen: 60 fő kitűnő
Iskolai szinten: 167 kitűnő tanulónk van

 

2016. április 2-án rendezték meg a „Mesél a Sárrét” megyei népmesemondó verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Kékedi Dorián Barnabás 2.a Csákó Ildikó
I. Tornyai Vivien 3.d  Tőzsér Jánosné
II. Takács Gráta 4.c Bukorné Forgó Ágnes
III. Kis Laura 4.d Czibere Anna Mária

 

Az Aranyhangszál megyei tehetségkutató verseny​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
arany Gidai Dorina 3.c Zsom Melinda
arany középső kórus, melynek tagjai: 
Hűse Bianka,
Ludman Attila,
Végh Anna Gyöngyi,
Kovács Petra Erzsébet,
Pető Brigitta 4.b,
Rácz Lorina,
Deák Mirjam,
Szathmári Vivien 4.c,
Kis Laura, Széles Patrícia,
Kiss Alexandra 4.d 
Szűcs Henriett

 

Rubin cipők megyei tehetségkutató verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
arany

4.-esek Pingvin csoportja, melynek tagjai:
Végh Anna Gyöngyi,
Pető Brigitta,
Tóth Rajmund Barnabás,
Varga Anna 4.b,
Szathmári Viktória,
Nagy Vanessza Katrin,
Sallai Tibor,
Barát Rubina Dzsesszika 4.c,
Széles Patrícia,
Kis Laura,
Őz Réka Lilla,
Kiss Alexandra,
Makula Alexandra,
Kiss Diána 4.d

 
arany 3.b osztály Swing Team – társastánc csoportja:
Apagyi Lorina,
Bánfai Dorina,
Gál Tamás,
Horváth Gabriella,
ovács László,
Molnár Zsolt,
Pinczés Brigitta,
Sós Imre,
Szathmári Nóra,
Szőllősi Benedek,
Szrapkó Lujza Fruzsina,
Tóth Antal,
Varga Mária Angelika,
Zoványi Gergely
Gyöngyösi Sándor

 

A  2016. május 9-én Ebesen megrendezett területi Kresz napon

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Harsányi Olívia Mia,
Tóth Rajmund Barnabás,
Lovas Attila,
Bíró Levente 4.b,
Szathmári Viktória 4.c
Vígh Istvánné

 

 

A Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola által szervezett  

Helyezés Versenyzők Felkészítette
IV. Természetkirálynői:
Kovács Miletta,
Sándor Kinga,
Pinczés Brigitta
Baranyai Etelka
 
VIII. Környezetvédők:
Majoros Balázs,
Kiss Máté,
Szentpéteri Lili
Szőnyiné Gere Éva
és Molnár Ilona
XI. Természeti nyomozók:
Bőr Dániel,
Lovas Ádám,
Hajzer Kristóf
Tőzsér Jánosné
XII. és 
különdíj
Nyalókák csapata:
Bíró Márk,
Dobos Dorina
és Nemes Dávid
Mészáros Judit

 

A Míg megnövök Alapítvány Akkreditált Kiváló Tehetségpont által 2016. május 18-án megrendezett Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
VIII. törpök csapata:
Beke Éva Sára,
Szőnyi Jázmin Anna,
Varga Flóra,
Csendes Lajos
Rásóné Újlaki Edit
 

 

  A területi Alapműveleti Matematikaversenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Széles Patrícia  Czibere Anna Mária
II. Urbán Fruzsina  
II. Patai Gréta   
 

2016. május 20-án rendezték meg a 2. osztályosok komplex tanulmányi versenyét, ahol csapat

Helyezés Versenyzők Felkészítette
IV.

Varga Flóra 2.c,
Lovas Konrád 2.d (matematika egyéni IV. hely)
Beke Éva Sára 2.c (környezetismeret egyéni III. hely )

Rásóné Újlaki Edit és Kiss Dóra

VI.

csapat tagjai: Szabó Réka 2.c,

Kiss Csaba Bendegúz 2.a  (matematika egyéni V. hely),

Kovács Nina 2.c

Csákó Ildikó, Rásóné Újlaki Edit

  
A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskolában  megrendezett komplex verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III.

Őri Nóra, Kiss Attila (egyéniben matematikából V. lett),

Fejes Vince (egyéniben környezetismeretből II. helyezett lett).

Gál Ilona és Baráthné Kiss Tünde
 

 

Tudásbajnokságon matematikából 

Helyezés Versenyzők Felkészítette
VI.

Széles Patrícia 4.d .

Czibere Anna Mária

„Míg Megnövök„  Akkreditált Kiváló Tehetségpont szervezésében került sor a Matek Guru Csapatversenyre Nyíracsádon, a 3. osztályosok között I. helyezést értek el a „Számbajnokok” csapat:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Karacs Rella
Gidai Dorina
Cservenyák Panna
Szentpéteri Lili
Molnár Ilona


III. helyezett lett a szintén 3.c osztályosokból álló „Matek zsenik” csapat:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Balogh Károly Márton,
Beke Janka,
Majoros Balázs,
Virág Norman
Molnár Ilona


2016. március 4-5-én rendezték meg Törökszentmiklóson a Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskolában az 5. Nemzetközi Zongora fesztivált, ahol az I. korcsoportban Különdíjas minősítést ért el.​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
Különdíj Kis Laura 4.d Barkóczi Zoltán


A téglási II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett „Babszem Jankó” Országos Népmesemondó Versenyen Különdíjat értek el ​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
Különdíj Tornyai Vivien 3.d Tőzsér Jánosné
Különdíj Kis Laura 4.d  Czibere Anna Mária


Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskolában megrendezett megyei matematika versenyen (2016. március 23.)  ​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
VI. Varga Flóra 2.c  Rásóné Újlaki Edit

 

2016. április 1-jén rendezték meg a X. Képzelet varázspálca című térségi versmondó versenyt, ahol   ​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I.  Kovács Miletta 3.b  Baranyai Etelka 
 

2016. április 1-jén rendezték meg a X. Képzelet varázspálca című térségi versmondó versenyt, ahol   ​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I.  Kovács Miletta 3.b  Baranyai Etelka 
 


2016. április 2-án rendezték meg a „Mesél a Sárrét” megyei népmesemondó versenyt, ahol 

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Kékedi Dorián Barnabás 2.a Csákó Ildikó
I. Tornyai Vivien 3.d  Tőzsér Jánosné
II. Takács Gráta 4.c Bukorné Forgó Ágnes
III. Kis Laura 4.d  Czibere Anna Mária


Curie kémia emlékverseny területi fordulóján:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Szathmári Benedek 8. c Nagyné Lantos Mária


Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny írásbeli elődöntőjén:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Czina Eszter 7. c Cziberéné Nagy Katalin


Karácsony Sándor Ált. Isk. megyei  angol nyelvi akadályversenyén:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Lovas Zsanett  7. a Szabó Imre


A Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Ált. Isk. által, a magyar kultúra napja alkalmából megrendezett tankerületi rajzversenyen:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Fejes Aliz 6. c Nagy Krisztina


A Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Ált. Isk. által, a magyar kultúra napja alkalmából megrendezett tankerületi rajzversenyen:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
különdíj Dudás Evelin 8. a Nagy Krisztina


A Debreceni Karácsony Sándor Ált. Isk. megyei német nyelvi akadályversenyén:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Burkovics Dorina 5. c
Burkovics Balázs 6. d
Vida Bernadett 6. c
Cziberéné Nagy Katalin
és Bugán Annamária
 


A „Rigó Énekeljen!” Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny megyei fordulóján tanítványaink kiemelkedő eredményeket értek el:
5. évfolyamosok közül:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Mészáros Zsófia
Őz Éva Gréta
Őz Anna Petra
Varsányi Milán
Cziberéné Nagy Katalin
 

6. évfolyamosok közül:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Apagyi Ákos
Kiss Norbert
Kiss Bianka Mária
Vizsnyai Zsuzsa 
Asztalos Kitti
 

8. évfolyamosok közül:
8. c osztályosok csapata megyei:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Kiss Panna
Kocsis Alexa
Gábor Rea Fruzsina
Szathmári Benedek
Fejes Éva 
 

8. c osztályosok csapata megyei:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Gál Roland
Lember Lili
Varga Gábor
Tóth Henrietta
Fejes Éva 
 


Curie matematikaverseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
IV. Mészáros Zsófia Kohári István


A Matekguru Kárpát-medencei Matematika  6. évfolyam tanulók által alkotott Okoskák csapat megyei​ csapatversenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Halász Nóra
Majoros Sára
Szathmári Luca
Vida Bernadett
Varga Ildikó
 


A Matekguru Kárpát-medencei Matematika  5.a osztályos tanulók által alkotott számkirálynők csapat megyei​ csapatversenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Őz Anna Petra
Őz Éva Gréta
Varga Julianna
Mészáros Zsófia
Kohári István


„Míg Megnövök„  Akkreditált Kiváló Tehetségpont szervezésében került sor a Matek Guru Csapatversenyre Nyíracsádon, a 2.c osztály Törpök csapata: 
Teljesítményükkel bekerültek az országos döntőbe

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Beke Éva Sára
Varga Flóra
Szőnyi Jázmin Anna
sendes Lajos 
Rásóné Újlaki Edit


Bárdos Lajos Általános Iskola angol vers- és prózamondó versenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Őz Éva Gréta 5. a Timcsukné Gere Ibolya


Benedek Elek Általános Iskola matematikaversenyén​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Mészáros Zsófia 5. a Kohári István

Sziget Küzdősport Akadémia Kick-Box versenyén, és korcsoportjában ezüst érmet vívott ki magának.

Helyezés Versenyzők Felkészítette
ezüst Gábor Rea Fruzsina 8. c  Rácz Krisztián

Kyokushin karate Diákolimpia országos elődöntőjén:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Barta Ákos 6. d Nagy Tibor

Sziget Küzdősport Akadémia Kick-Boksz versenyén és a 4(for)Fight Kupa II. osztályú versenysorozat 1. fordulóján egyaránt ezüst érmet szerzett.

Helyezés Versenyzők Felkészítette
ezüst Nagy Tamás  

Az aerobikosainknak elkezdődött az ez évi versenyszezon, február 28-án, Makón a Diákolimpia területi fordulóján vettek részt.​ Boldizsár Adrián Basic aerobik fiú egyéni kategóriában UP II. korcsoportban I. helyezett lett. UP II. korosztályunk csapata stepben bronz érmet szerzett.

Helyezés Versenyzők Felkészítette
bronz

Barát Petra Barbara 8. a
Székely Gabriella 8. a
Kiss Melinda 8. c
Kocsis Alexa 8.c
Minegász Kitti 8. c
Rácz Amarilla 8. c 

Örvendi Sándorné
 

Püspökladányban, az „Olvasom, értem” megyei szövegértési versenyen 

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Gulácsi Noémi 5. b Czirbuszné Szkupi Éva


Vörösmarty Általános Iskola angol nyelvi verseny​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Gulácsi Noémi 5. b Nagy Lajos
VI. Vizsnyai Zsuzsa 6. d Fejesné Csűrös Kinga
IV. Kiss Balázs 7. b Szabó Imre
V. Bárczi Roland  Szabó Imre
I. Vida Nikolett 8.c Fejesné Csűrös Kinga
 

Litterátum angol verseny megyei fordulóján

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Tóth Henrietta 8.d Fejesné Csűrös Kinga
V. Székely Attila 6. b Fejes Éva
VI. Burkovics Kata Virág 6. b Fejes Éva
II. Nagy Nelli 7. b Cziberéné Nagy Katalin
I. Szathmári Benedek Fejesné Csűrös Kinga


Benedek Elek Általános Iskola angol nyelvi versenyén

Helyezés Versenyzők Felkészítette
VI. Fejes Aliz 6. c Fejesné Csűrös Kinga

 

A Karácsony Sándor Általános Iskola „A nyelv egy szépen szóló muzsika” helyesírási és nyelvhelyességi verseny​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Fejes Aliz 6. c Szabó Imre
 

Benedek Elek Általános Iskola német nyelvi versenyén

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Vida Bernadett Bugán Annamária
 

Fazekas Mihály Általános Iskola német nyelvi versenyén

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Vida Bernadett Bugán Annamária
I. Burkovics Balázs 6. d Bugán Annamária


Vörösmarty Általános Iskola nénet nyelvi verseny​
 
Helyezés Versenyzők Felkészítette
VI. Vida Bernadett Bugán Annamária
III. Burkovics Balázs 6. d Bugán Annamária
VI. Sümegi Ákos Cziberéné Nagy Katalin
IV. Mészáros Bálint  Cziberéné Nagy Katalin
II. Szathmári Panna Cziberéné Nagy Katalin
I. Czina Eszter Cziberéné Nagy Katalin


Baltazár Dezső Református Általános Iskola Hajdúvidéki Református Egyházmegyei Egyháztörténeti vetélkedő
 
Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Vida Bernadett Bekéné Tóth Piroska
I. Halász Nóra Bekéné Tóth Piroska
I. Burkovics Balázs 6. d Bekéné Tóth Piroska
I. Czina Eszter Bekéné Tóth Piroska

 

A Csapókerti Általános Iskola ebben az évben is megrendezte az Idegen nyelven a színpadon angol nyelvi dramatikus színjátszó versenyét. Tanulóink most is nagyon remek eredményt értek el, második helyezésben és kitüntető díjban részesültek.
Egri Luca még a Legjobb alakításért járó különdíjat is elnyerte.

Helyezés  Csoport tagjai Felkészítette
II. Csontos Ádám,
Egri Luca,
Fejes Aliz,
Fejes Bálint,
Karsa Zsófia,
Lapos Imola,
Majoros György,
Majoros Sára,
Nagy Zsuzsa,
Szathmári Dóra,
Szathmári Luca 6. c,
Lember Aliz,
Nagy Pál,
Oláh Fanni,
Vizsnyai Zsuzsa 6. d 
 Fejesné Csűrös Kinga
 

Litterátum német verseny megyei fordulóján

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Burkovics Balázs 6. d Bugán Annamária
II. Bugán Flóra Bugán Annamária
I. Horváth Rebeka Bugán Annamária
I. Czina Eszter Cziberéné Nagy Katalin
 
 

A Kossuth Szövetség ebben az évben az „Itt születtem én ezen a tájon” címmel írta ki pályázatát. A pályázatra iskolánkból 16 tanuló nyújtott be igen színvonalas munkát, amelyek közül 7 tanuló arany, 8  pedig ezüstoklevél minősítést ért el.

A felsorolt tanulók pályázatának elkészítésében Tóthné O. Nagy Judit tanárnő lelkiismeretes felkészítő munkája volt segítségükre, aki a Kossuth Szövetségtől eredményes munkájáért elismerő oklevelet és emlékplakettet vehetett át.

 

Helyezés Versenyzők
Aranyoklevél

Fejes Aliz 6. c
Barát Petra Barbara
Bugán Flóra
Székely Gabriella 8. a
Szathmári Benedek
Lember Lili és
Farkas Lajos 8. c

 

Helyezés Versenyzők
Ezüst oklevél

Varga Zsófia
Czina Eszter 7. c
Horváth Rebeka
Budaházi Richárd 8. a
Majoros Ditta 8. c

 
 
Helyezés Versenyzők Felkészítette
Ezüst oklevél

Horváth Ágoston,
Gém Zsófia 6. a,
Halász Boglárka 8. b

Timcsukné Gere Ibolya,
Ludmanné Papp Ilona
 

Fazekas Mihály Általános Iskola német nyelvi versenyén

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Lovas Zsanett  7. a Szabó Imre

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola német nyelvi verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Nagy Nelli 7.b Cziberéné Nagy Katalin
VI. Sümegi Ákos Cziberéné Nagy Katalin
V. Mészáros Bálint Cziberéné Nagy Katalin
I. Czina Eszter Cziberéné Nagy Katalin
 

 Fazekas Mihály Általános Iskola német nyelvi rejtvényfejtő verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Gali Borbála 8. b Sztankovics Beáta
III. Gábor Rea Fruzsina 8. c Sztankovics Beáta
I. Szathmári Panna Cziberéné Nagy Katalin
I. Czina Eszter  Cziberéné Nagy Katalin

 

 Fazekas Mihály Általános Iskola angol nyelvi verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Vida Nikolett 8.c Fejesné Csűrös Kinga

 

Tóth Árpád  angol nyelvi verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
VI. Vida Nikolett 8.c Fejesné Csűrös Kinga

 

Lilla Téri Ált. Iskola angol nyelvi verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
IV. Vida Nikolett 8.c Fejesné Csűrös Kinga

 

Bocskai István Gimnázium német nyelvi országismereti csapatversenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Mészáros Bálint Cziberéné Nagy Katalin
III. Szathmári Panna Cziberéné Nagy Katalin
III. Czina Eszter Cziberéné Nagy Katalin

 

A Csapókerti Általános Iskola angol nyelvi vers- és prózamondó verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Szathmári Benedek Fejesné Csűrös Kinga

 

Vörösmarty Általános Iskola megyei szavalóversenyén

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Szathmári Benedek Czirbuszné Szkupi Éva

 

A Karácsony Sándor Általános Iskola „A nyelv egy szépen szóló muzsika” helyesírási és nyelvhelyességi verseny​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Szathmári Benedek Czirbuszné Szkupi Éva
III. Horváth Rebeka Bugán Annamária

 

 

Iskolánk aerobik csapata már ebben az évben is nagy erővel és kitartással gyűjtötte be sok szép eredményét. Budapesten, a Magyar Kupa III. fordulóján step kategóriában I. és III., challengeben III., a Magyar Kupa döntőn a felsős csapat III. és IV.,  a szintén Budapesten rendezett Ritmuscsapatok Nemzetközi Nyílt Modern táncok Őszi bajnokságáról pedig aranyérmek sokaságával tértek haza.​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Boldizsár Adrián 5. a
Kovács Kinga 6. a
Burkovics Kata Virág 6. b
Kiss Bianka Mária és
Vizsnyai Zsuzsa 6. d
Nagy Viktória 7. a
Majoros Laura 7. b
Barát Petra Barbara 8. a
Székely Gabriella 8. a
Kiss Melinda 8. c
Minegász Kitti 8. c
Rácz Amarilla 8. c
Kocsis Alexa 8. c
Nagy Krisztina 8. c
 Örvendi Sándorné


A II. Balmaz Kupa Regionális Kyokushin Karate verseny​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
bronz Szurovszki Petra 6. b  Nagy Tibor
arany  Barta Ákos 6. d  Nagy Tibor


II. Nyíradony Kupa kyokushin karate verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
ezüst Szurovszki Petra 6. b  Nagy Tibor
arany  Barta Ákos 6. d  Nagy Tibor


II. Nyíradony Kupa kyokushin karate verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
ezüst Szurovszki Petra 6. b  Nagy Tibor
arany  Barta Ákos 6. d  Nagy Tibor


A XV. „Nagykun Kupa” Utánpótlás és felnőtt Kyokushin Országos Bajnokságon középsúlyban​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Barta Ákos 6. d  Nagy Tibor


Kick-boxosaink Esztergomban, a 4(For)Fight Kupa II. osztályú versenysorozatán 

Helyezés Versenyzők Felkészítette
arany  Nagy Tamás 5. c   Rácz Krisztián
bronz Erdei Benjámin 5. c  Rácz Krisztián
bronz Gábor Rea Fruzsina 8. c Rácz Krisztián

Ugyanennek a versenysorozatnak a 4. fordulóján
 
Helyezés Versenyzők Felkészítette
arany  Nagy Tamás 5. c   Rácz Krisztián
arany  Erdei Benjámin 5. c  Rácz Krisztián


Pávai Vajna Általános Iskolában megrendezésre került (2015. X.22.) Szövegértő és olvasóversenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
IV.  Kovács Miletta 3.b  Baranyai Etelka 
I. Kis Laura 4.d Czibere Anna Mária 


A debreceni Benedek Elek Versmondó megyei versenyen 

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Kovács Miletta 3.b   


A Baltazár Dezső Református Általános Iskola által szervezett Hajdúvidéki Református Egyházmegyei Bibliai történetmondó versenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Szentpéteri Lili 3.c Bekéné Tóth Piroska 

Párkereső Országos Matematikaversenyen Nyíregyházán
Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Demjén Levente János 3.c   Molnár Ilona 


2015. szeptember 26-án rendezték meg az Aerobik Magyar Kupa Országos Bajnokság 3. fordulóját, ahol Step UP3 korosztály 

Helyezés Versenyzők Edzőjük
II. Székely Boglárka 4.a
Mónus Ditta 4.c
Rácz Lorina 4.c
Örvendi Sándorné

 

2015. szeptember 26-án rendezték meg az Aerobik Magyar Kupa Országos Bajnokság 3. fordulóját, ahol Challange UP3 korosztály 

Helyezés Versenyzők Edzőjük
VIII. Beke Janka 3.c
Deák Mirjam 3.d
Rácz Lorina 4.c
Örvendi Sándorné

 

2015. szeptember 26-án rendezték meg az Aerobik Magyar Kupa Országos Bajnokság 3. fordulóját, ahol Step UP3 korosztály V. helyezés és Challange UP3 korosztály IV. helyezés: 

Helyezés Versenyzők Edzőjük
  Balla Ágota
Kovács Miletta
Sándor Kinga 3.b
Pétervári Judit 
Karacs Rella 3.c
Varga Flóra 2.c
Örvendi Sándorné


Az Aerobik Magyar Kupa Döntőjén 2015. október 9-11-én Budaörsön az UP3 csoport​ Challenge  kategóriában

Helyezés Versenyzők Edzőjük
V. Balla Ágota
Kovács Miletta
Sándor Kinga
Karacs Rella 
Pétervári Judit 3.c
Varga Flóra 2.c 
Örvendi Sándorné



Az Aerobik Magyar Kupa Döntőjén 2015. október 9-11-én Budaörsön az UP3 csoport​ Step kategóriában UP3 csoport
Helyezés Versenyzők Edzőjük
III. Székely Boglárka 4.a
Mónus Ditta 4.c
Rácz Lorina 4.c 
Örvendi Sándorné

 

2015. nov. 8-án Budapest- Soroksár Ritmuscsapatok Nemzetközi Nyílt Modern táncok Őszi Bajnokságán

Helyezés Versenyzők Edzőjük
I. Székely Boglárka 4.a
Mónus Ditta 4.c
Balla Ágota
Kovács Miletta
Sándor Kinga 3.b
Karacs Rella
Pétervári Judit 3.c
Varga Flóra 2.c 
Örvendi Sándorné

 

2015. október 4-én rendezték meg Esztergomban a 4Fight Kupa II. osztályú versenysorozatot

Helyezés Kategória Versenyzők Edzőjük
I. Gyerek/Light-contact/ 28 kg Tarcsi Gergő 3.d  Rácz Krisztián

 

A 4Fight Kupa II. osztályú versenysorozat 4. fordulóján (Budapest, 11. 14.)

 

Helyezés Kategória Versenyzők Edzőjük
II. gyerek/Light-contact (25 kg) Tarcsi Gergő 3.d  Rácz Krisztián
III. 28 kg-os  Tarcsi Lóránt 4.b Rácz Krisztián

 

 

 


 

2015. november 23-án az alsó tagozatos munkaközösség szervezésében megrendezésre került az

 

Észak-magyarországi kisvasutak története c. városi vetélkedő.

 

 

A színvonalas vetélkedőn a csapatok számot adtak Pálháza, Szilvásvárad, Lillafüred, Felsőtárkány, Hortobágy, Debrecen kisvasútjainak történetéről. Minden évfolyamon az első helyezett csapat egy kisvasutas kiránduláson vesz részt. A versenyen Dr. Danka József képviselő úr meglepetést ajánlott fel a győztes csapatoknak: egy utazást a Zsuzsi vonaton. A 2-3. helyezettek értékes könyvjutalomban részesültek.

 

 

Köszönjük a szervezőknek, versenyzőknek, felkészítő nevelőknek és a zsűri tagjainak a verseny sikeréért végzett munkáját.

 

A verseny eredménye:

 

2. évfolyamon:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. 2.A Balogh Márk Milán Kiss Csaba Bendegúz Nagy Sára Sallai Bálint
II. 2.B Beke Bálint Ludman Levente Rásó Kornél Szabad Dániel
III. 2.C Kovács Nina Szabó Réka Szőnyi Jázmin Anna Varga Flóra

 

3. évfolyamon:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. 3. B Pétervári Judit Kovács Miletta Sándor Kinga Zoványi Gergely
II. 3. D Bőr Dániel Lovas Ádám Nagy Réka Tornyai Vivien
III. 3. A Biró Márk Zoltán Oláh Eszter Sebők Richárd Varga János

 

4. évfolyamon:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. 4. D Kis Laura Széles Patrícia Ludman Attila Őz Réka Lilla
II. 4. B Juhász Ferenc Kovács Petra Erzsébet Tóth Rajmund Barnabás Végh Anna Gyöngyi
III. 4. C Rásó Norbert Takács Gréta Mária Szathmári Viktória Horváth Renáta Laura

 

5. évfolyamon:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. 5. C Ludman Bianka Lajtos Hanna Borostyán Burkovics Dorina Zoványi Réka
II. 5. B Kovács Kornélia Nagy Leila Gulácsi Noémi Juhász Száva
III. 5. A Mészáros Zsófia Őz Éva Gréta Varga Julianna Mikó Laura

 

6. évfolyamon:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. 6. C Fejes Aliz Kecskés Nóra Viktória Lapos Imola Szathmári Luca
II. 6. A Csirmaz Imre Herman Tünde Horváth Ágoston Kovács Kinga
III. 6. B Beke Máté Burkovics Kata Virág Czibere Gréta Jázmin Szurovszki Petra

 

7. évfolyamon:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. 7. B Majoros Laura Baráth Tamás Sümegi Ákos Mészáros Bálint
II. 7. C Varga Anasztázia Varga Zsófia Tóth Noémi Czina Eszter
III. 7. A Elek Attila Hodosi Adrienn Lovas Zsanett Nagy Viktória

 

8. évfolyamon:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. 8. A Bugán Flóra Horváth Rebeka Baráth Petra Barbara Székely Gabriella
II. 8. C Gábor Rea Fruzsina Farkas Lajos Lember Lili Szathmári Benedek
III. 8. B Gali Borbála Székely Rella Majoros Éva Kecskés Szilvia

 

Civil szervezetek:

 

Helyezés Csapat Versenyzők
I. Nádudvari Hírek Szerkesztősége Aranyosné Nagy Erzsébet Varga Ildikó Dr. Sós Csaba Marján László
II. 60+ csapat Balogh Lászlóné Katonáné Kalmár Terézia Rácz Károlyné Szaniszló Imréné
III. Őszikék csapat Ferenczik Andrásné Király Istvánné Papp Lajosné Szakál Lajosné

 

A versenyen készült képek (GALÉRIA):

A kiránuláson készült képek:


.

Kitűnő tanulók a 2015/2016-os tanév végén

1.a 1.b 1.c 1.d
Barcsa Levente
Kiss Attila
Mészáros Lilla
Őri Nóra
Czirbusz Nóra
Fejes Vince

Apagyi Tibor Marcell
Győrfi veronika
Kerékgyártó Dorián
Király Emilia Kinga
Kiss Róbert
Kovács Emili
Kurunczi Dóra Sára
Ludman Bence
Molnár Tímea Andrea
Szathmári Ádám
Tarcsi Tímea

Böszörményi Gergő
Horváth Zsuzsa
​Kiss Hanna
Kiss Sándor Dániel
Ludman Roland
Micskei Dominik Alexander
Nagy Boglárka
Nagy Enikő
Szathmári Gábor
Tóth Alexandra

Erdős Levente
Pető Karina
Tarcsi Tímea
Zsom Erika

 

Kitűnő tanulók a 2015/2016-os tanév végén

1.a 1.b 1.c 1.d
Barcsa Levente
Kiss Attila
Mészáros Lilla
Őri Nóra
Czirbusz Nóra
Fejes Vince

Apagyi Tibor Marcell
Győrfi veronika
Kerékgyártó Dorián
Király Emilia Kinga
Kiss Róbert
Kovács Emili
Kurunczi Dóra Sára
Ludman Bence
Molnár Tímea Andrea
Szathmári Ádám
Tarcsi Tímea

Böszörményi Gergő
Horváth Zsuzsa
​Kiss Hanna
Kiss Sándor Dániel
Ludman Roland
Micskei Dominik Alexander
Nagy Boglárka
Nagy Enikő
Szathmári Gábor
Tóth Alexandra

Erdős Levente
Pető Karina
Tarcsi Tímea
Zsom Erika

 

A  2016. május 9-én Ebesen megrendezett területi Kresz napon

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Harsányi Olívia Mia, 
Tóth Rajmund Barnabás, 
Lovas Attila, 
Bíró Levente 4.b, 
Szathmári Viktória 4.c
Vígh Istvánné